Novinka Tip
Kód: SSK003K1 | Značka: Seiko

Seiko SSK003K1

Neohodnoceno
12 790 Kč
Skladem

Pánské hodinky z řady Seiko 5 Sports doplněné funkcí GMT.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum, GMT
Kalibr: Seiko 4R34
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42,5 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: minerální tvrzené sklo
Pánské hodinky z řady Seiko 5 Sports doplněné funkcí GMT. Pouzdro o průměru 42,5 milimetru je opatřeno dvoubarevnou 24hodinovou lunetou a skrz dýnko nabízí průhled na mechanický strojek s automatickým nátahem disponující rezervou chodu 41 hodin. Ocelový tah s překlápěcí sponou je vyveden ve stylu jubileé, tak jak bylo zvykem u Seiko série SKX. Výbornou čitelnost modrého číselníku zajišťují ručičky a indexy potažené vrstvou luminiscence LumiBrite a kontrastní červená ručička GMT, to vše je chráněno hardlexovým sklíčkem. Vzhledem ke své vodotěsnosti 100 metrů a šroubovací korunce jsou hodinky vhodné i na plavání. Pozitivem je rovněž datumovka s lupou.
 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.