Kód: SRPB41J1 | Značka: Seiko

SEIKO SRPB41J1

Neohodnoceno
11 490 Kč
Skladem

Elegantní pánské mechanické hodinky Seiko SRPB41J1  "Cocktail Time", model inspirovaný koktejlem Bluemoon.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum
Kalibr: Seiko 4R35
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 23
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 40 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: hardlex
Styl: společenské
Šířka řemínku: 20 mm
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: safírové sklo

Nádherné klasické pánské hodinky Seiko SRPB461J1 z řady Presage, kolekce Cocktail Time. Konkrétně tento model je inspirovaný koktejlem Bluemoon. Strojek těchto hodinek je mechanický s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu 41 hodin. Voděodolnost je 5 ATM. Vypouklé sklíčko hardlex chrání temně modrý paprskovitý číselník, který je tvořený sedmi vrstvami laku a ukazuje čas a datum. Průměr ocelového pouzdra je 40 mm. Kovový tah je vyrobený z ušlechtilé oceli a má trojitou sponou a tlačítkem pro uvolnění. Seiko Bluemoon jsou precizně zpracované a elegantní hodinky. 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.