Kód: SKK881P1 | Značka: Seiko

Seiko SKK881P1

Neohodnoceno
13 190 Kč
Skladem

Jemné dámské společenské hodinky Seiko SKK881P1 s diamanty.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: modrá, perleť
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum
Kalibr: Seiko
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: quartz / bateriový
Průměr pouzdra: 33 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: safírové
Styl: společenské
Typ: dámské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: kovové dýnko

Elegantní dámské společenské hodinky Seiko SKK881P1 mají strojek na baterii (Quartz). Pásek je z nerezové oceli. Průměr pouzdra je 33 mm a zdobí jej 18 diamantů. Sklíčko je safírové. Odolnost je 10 ATM. 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.