Kód: AG7 GM A7 | Značka: M.A.T. Watches

M.A.T. CALIFORNIA BLUE

Neohodnoceno
37 500 Kč
Skladem

Diskrétní a dobře čitelné pánské hodinky pro každodenní použití.

Kategorie: M.A.T. WATCHES
Barva ciferníku: modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: černá, hnědá, modrá
Kalibr: ETA 2824-2
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 39 mm
Řemínek: kaučukový, kožený, NATO strap - nylon
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: plné závitové víko

Hodinky High Command jsou prostě dokonalé na zápěstí vysoce postaveného vojáka nebo muže své doby, který miluje krásné předměty. Hodinky mají soudkovitý tvar a jsou vodotěsné do 100 metrů. Hodinky CALIFORNIA BLUE jsou diskrétní, ale čitelné, elegantní, ale robustní a jsou ideální pro přípravu na jakoukoli každodenní misi. Ručičky a indexy ciferníku byly ošetřeny materiálem Super Luminova, aby byla zajištěna optimální viditelnost ve vodním prostředí nebo v noci. Dodává se se 3 vyměnitelnými řemínky: 1 kožený řemínek havana, 1 černý  řemínek a 1 modrý gumový řemínek. 

MATWATCHES je jedním z mála a jedním z posledních nezávislých francouzských výrobců hodinek pevně zakořeněných v rodinných hodnotách, který klade důraz na spolehlivý provoz při každodenním používání. Firma MER-AIR-TERRE od samého počátku vždy dodržovala tradice francouzského hodinářství.

Dobrodružství MER-AIR-TERRE začalo v roce 2005 speciální objednávkou hodinek pro policisty ze speciální francouzské policejní jednotky RAID. Tyto hodinky byly odborně vyrobeny tak, aby vyhovovaly potřebám těchto bezpečnostních profesionálů. Originalita jejich designu umožnila splnit všechny požadavky příslušníků francouzských speciálních jednotek. Hodinky MATWATCHES se osvědčily v akci při činnosti různých vojenských jednotek nasazených na mnoha operačních scénách francouzské armády.

Tato francouzská značka byla založena v roce 2007. Od té doby se rozrostla a má nejen vlastní výrobní dílnu, ale také oddělení výzkumu a vývoje, oddělení kontroly kvality, poprodejní oddělení, showroom a také vlastní oddělení marketingu a komunikace. Dílna, která se nachází v ulici Rue Vignon v blízkosti pařížského kostela Madeleine, se věnuje výhradně montáži, kontrole kvality, údržbě a opravám hodinek značky MATWATCHES. Díky těmto zařízením může MER-AIR-TERRE rychle a flexibilně navrhovat a vyrábět své výrobky. Máme vlastní tým designérů, kteří navrhují různé modely tvořící aktuální kolekci.

Den co den tato hodinářská firma těží ze zkušeností a know-how mnoha sloužících bezpečnostních profesionálů. Jejich nápady a rady pomáhají vytvářet spolehlivé a odolné hodinky pro specializované jednotky a speciální síly. Tyto hodinky jsou respektovány a obdivovány sběrateli i hodinářskými nadšenci.

Modely vycházejí z jednoho ze tří živlů – moře, vzduchu a země. MER-AIR-TERRE ve skutečnosti znamená ve francouzštině „moře“, „vzduch“ a „země“. Kombinace funkčnosti, kvality a nenápadnosti si získala přízeň velké části trhu speciálních jednotek a sběratelů. Ti zjistili, že hodinky MATWATCHES jsou pro ně těmi nejlepšími.

MER-AIR-TERRE je značka zaměřená na všechny, kteří milují sport, dobrodružství nebo krásné předměty a kteří chtějí vystoupit ze zajetých kolejí a najít hodinky s jedinečným charakterem.