Kód: AG5 CHL 1 | Značka: M.A.T. Watches

M.A.T. AERO CHRONO

Neohodnoceno
68 850 Kč
Skladem

Robustní pánské hodinky s chronografem.

Kategorie: M.A.T. WATCHES
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: černá
Barva řemínku: béžová, černá, hnědá
Funkce: chronograf
Kalibr: ETA Valjoux 7750
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 44 mm
Řemínek: kaučukový, kožený, NATO strap - nylon
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 24 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: plné závitové víko

Chronograf DESTRO je mimořádně robustní kousek díky monoblokové konstrukci s jednosměrně rotujícím gravírovaným rámečkem a funkcí hodin, minut, sekund a chronografu. Jeho vodotěsnost je kontrolována do 200 metrů. Průměr pouzdra je 44 mm, výška 16,5 mm. Sklíčko je safírové antireflexní a díky tomu je schopno omezit nebo úplně odstranit odrazy světla i při přímém slunečním svitu. Ručičky a indexy ciferníku byly ošetřeny materiálem Super Luminova, aby byla zajištěna optimální viditelnost ve vodním prostředí nebo v noci. Korunka a tlačítka jsou pro větší pohodlí při sportovních aktivitách obrácené. Tento model se dodává se 3 vyměnitelnými řemínky: 1 řemínek koňak kožený, 1 řemínek plátěný pískový a 1 řemínek z černé gumy. 

MATWATCHES je jedním z mála a jedním z posledních nezávislých francouzských výrobců hodinek pevně zakořeněných v rodinných hodnotách, který klade důraz na spolehlivý provoz při každodenním používání. Firma MER-AIR-TERRE od samého počátku vždy dodržovala tradice francouzského hodinářství.

Dobrodružství MER-AIR-TERRE začalo v roce 2005 speciální objednávkou hodinek pro policisty ze speciální francouzské policejní jednotky RAID. Tyto hodinky byly odborně vyrobeny tak, aby vyhovovaly potřebám těchto bezpečnostních profesionálů. Originalita jejich designu umožnila splnit všechny požadavky příslušníků francouzských speciálních jednotek. Hodinky MATWATCHES se osvědčily v akci při činnosti různých vojenských jednotek nasazených na mnoha operačních scénách francouzské armády.

Tato francouzská značka byla založena v roce 2007. Od té doby se rozrostla a má nejen vlastní výrobní dílnu, ale také oddělení výzkumu a vývoje, oddělení kontroly kvality, poprodejní oddělení, showroom a také vlastní oddělení marketingu a komunikace. Dílna, která se nachází v ulici Rue Vignon v blízkosti pařížského kostela Madeleine, se věnuje výhradně montáži, kontrole kvality, údržbě a opravám hodinek značky MATWATCHES. Díky těmto zařízením může MER-AIR-TERRE rychle a flexibilně navrhovat a vyrábět své výrobky. Máme vlastní tým designérů, kteří navrhují různé modely tvořící aktuální kolekci.

Den co den tato hodinářská firma těží ze zkušeností a know-how mnoha sloužících bezpečnostních profesionálů. Jejich nápady a rady pomáhají vytvářet spolehlivé a odolné hodinky pro specializované jednotky a speciální síly. Tyto hodinky jsou respektovány a obdivovány sběrateli i hodinářskými nadšenci.

Modely vycházejí z jednoho ze tří živlů – moře, vzduchu a země. MER-AIR-TERRE ve skutečnosti znamená ve francouzštině „moře“, „vzduch“ a „země“. Kombinace funkčnosti, kvality a nenápadnosti si získala přízeň velké části trhu speciálních jednotek a sběratelů. Ti zjistili, že hodinky MATWATCHES jsou pro ně těmi nejlepšími.

MER-AIR-TERRE je značka zaměřená na všechny, kteří milují sport, dobrodružství nebo krásné předměty a kteří chtějí vystoupit ze zajetých kolejí a najít hodinky s jedinečným charakterem.