Kód: SWR024P1 | Značka: Seiko

Seiko SWR024P1

Neohodnoceno
16 990 Kč
Na dotaz

Jemné dámské společenské hodinky Seiko SWR024P1 z řady Premier. Pouzdro zdobí 36 pravých diamantů.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: stříbrná
Barva pouzdra: stříbrná, žluté zlato
Barva řemínku: stříbrná, žluté zlato
Kalibr: Seiko
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: quartz / bateriový
Průměr pouzdra: 24,4 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: safírové
Styl: společenské
Typ: dámské
Voděodolnost: 3 ATM
Zadní strana: kovové dýnko
Položka byla vyprodána…

Luxusní dámské společenské hodinky SeikoSWR024P1 z řady Premier. Hodinky mají strojek na baterii (Quartz). Pouzdro je velmi subtilní, jeho průměr je 24,4 mm a zdobí jej 36 pravých diamantů. Sklíčko je safírové. Přehledný číselník zdobí zlacené ručky a indexy. Odolnost je 3 ATM. Hodinky mají povrchovou úpravu pouzdra a tahu pomocí technologie PVD - bikolor, tedy kombinace žlutého zlata spolu se stříbrným kovem.

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.