Kód: SSA443J1 | Značka: Seiko

SEIKO SSA443J1

Neohodnoceno
15 390 Kč
Na dotaz

Elegantní pánské mechanické hodinky Seiko SSA443J1 "Zen Garden".

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: bílá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: 24 hodinový čas, průhled na setrvačku
Kalibr: Seiko 4R39
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 24
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: safírové
Styl: společenské
Typ: pánské
Voděodolnost: 3 ATM
Zadní strana: minerální tvrzené sklo
Položka byla vyprodána…

Nádherné klasické pánské hodinky Seiko SSA443J1 z řady Presage. Strojek těchto hodinek je mechanický s automatickým nátahem 4R39 s rezervou chodu cca 41 hodin. Inspirací pro číselník byly japonské zenové zahrady, konkrétně jejich precizně upravený bílý písek a červené podzimní listy Sakury. Sklíčko hodinek je safírové a průměr ocelového pouzdra je 42 mm. Hodinky jsou doplněny kvalitním ocelovým řemínkem.  

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.