Kód: SRPJ47K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPJ47K1

Neohodnoceno
8 890 Kč
Skladem

Automatické hodinky Seiko z řady SEIKO 5 "Time Sonar".

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: hnědá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum, den v týdnu
Kalibr: Seiko 4R36
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 24
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42,5 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: minerální tvrzené sklo

Automatické hodinky Seiko SRPJ47K1 se řadí do nové kolekce SEIKO FIVE SPORTS 2019 a  mají nahradit velmi oblíbené modely SKX 007 a 009. Od původních modelů je zde ale zvýšená vodotěsnost na 10 ATM, prosklené dýnko a navíc si můžete vybrat z mnoha barevných variant. Celou kolekci propojují stejné vlastnosti jako jsou mechanický strojek poháněný automatickým nátahem (s rezervou chodu cca 41 hodin). Nové modely Seiko Five Sports mají také stejný průměr pouzdra a to 42,5 mm a  výšku 13,4 mm. Záruční přesnost chodu je -35/+45 vteřin za den. Hodinky jsou velmi odolné, kvalitně zpracované a s velmi příjemnou cenou. Použitý strojek je z vlastní produkce značky Seiko s označením 4R36.  Model SRPJ47K1 je vybaven kovovým tahem a jistě zaujme i svým průhledným číselníkem..

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.