Novinka Tip
Kód: SRPH99K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPH99K1

Neohodnoceno
15 390 Kč
Skladem

Seiko Black Series Night Vision jsou limitovanou edicí v počtu 7000 kusů.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: černá
Barva řemínku: černá
Funkce: datum
Kalibr: Seiko 4R35
Limitovaná edice: ano
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42,4 mm
Řemínek: kožený, NATO strap - nylon
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 20 mm
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: plné závitové víko

Seiko Black Series Night Vision jsou limitovanou edicí v počtu 7000 kusů pro celý svět. Na pouzdro o průměru 42,4 milimetru z oceli s PVD úpravou navazuje černý textilní řemínek podtrhující sportovní vzhled hodinek. Díky vodotěsnosti 200 metrů se řadí mezi potápěčské hodinky. Jejich chod zajišťuje mechanický strojek s automatickým nátahem s rezervou chodu 41 hodin a disponují funkcí ukazatele data. Na černém číselníku chráněném safírovým sklem s antireflexní vrstvou kontrastně svítí ručky a indexy opatřené luminiscencí zelené barvy.

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.