Kód: SRPG57K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPG57K1

Neohodnoceno
14 390 Kč
Skladem

Seiko Prospex Sea Automatic Diver’s „Antarctica Monster“ Tučňák

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: bílá, modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum, den v týdnu
Kalibr: Seiko 4R36
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42,4 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 20 mm
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: plné závitové víko

Nové Prospexy „Save the Ocean“ jsou inspirovány sněhobílou krajinou Antarktidy. Stupňující se ledově modrá barva číselníku evokuje modrobílý pohled na tuto oblast, kde se světlo odráží od ledu. Struktura číselníku a stopy nejběžnějších obyvatelů Antarktidy – tučňáků – připomínají jejich ubývající počet. Společnost Seiko darovala část výtěžku z tohoto modelu „Save the Ocean“ organizaci na ochranu mořských živočichů a životního prostředí.

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.