Kód: SRPG23J1 | Značka: Seiko

SEIKO SRPG23J1

1 hodnocení
11 490 Kč
Skladem

Elegantní pánské mechanické hodinky Seiko SRPG23J1  "Cocktail Time", model inspirovaný koktejlem Martini.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: stříbrná
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum
Kalibr: Seiko 4R35
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 23
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 40,5 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: hardlex
Styl: společenské
Typ: pánské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: minerální tvrzené sklo

Nádherné klasické pánské hodinky SEIKO SRPG23J1 z řady Presage, kolekce Cocktail Time. Konkrétně tento model je inspirovaný koktejlem Martini. Strojek těchto hodinek je mechanický s automatickým nátahem 4R35 s rezervou chodu 41 hodin. Voděodolnost je 5 ATM. Vypouklé sklíčko hardlex chrání stříbřitý strukturovaný číselník, který je doplněn o olivově zelenou vteřinovou ručku ve tvaru míchátka na drinky. Průměr ocelového pouzdra je 40,5 mm. Hodinky jsou doplněny kvalitním ocelovým tahem. Seiko Martini jsou precizně zpracované a elegantní hodinky.  

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.