Kód: SRPG21K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPG21K1 PADI

Neohodnoceno
17 590 Kč
Skladem

Seiko Prospex Sea Automatic Diver's "Samurai"

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: černá
Funkce: datum
Kalibr: Seiko 4R35
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 43,8 mm
Řemínek: kaučukový
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Typ: pánské
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: plné závitové víko
Nový model ze speciální edice Prospex PADI (profesionální asociace instruktorů potápění) se safírovým sklíčkem s antireflexem a keramickou otočnou lunetou. Oblíbené vlastnosti těchto potápěčských hodinek s voděodolností 200 metrů doplňuje typický tvar pouzdra "Samurai", lupa (tzv. kyklop) na datumovce, bohatá vrstva Lumibrite pro perfektní čitelnost pod vodní hladinou a černý silikonový pásek, který se snadno přizpůsobí zápěstí i při používání s potápěčskou neoprénovou kombinézou.
 

 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.