Kód: SRPF21K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPF21K1 GUILE Model - Limitovaná edice 9.999 kusů

Neohodnoceno
11 990 Kč
Na dotaz

Očekávaná limitovaná edice Street Fighter.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: zelená
Barva pouzdra: černá
Barva řemínku: hnědá
Funkce: datum, den v týdnu
Kalibr: Seiko 4R36
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 24
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42,5 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní
Typ: dámské, pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: minerální tvrzené sklo
Položka byla vyprodána…

Očekávaná limitovaná edice automatických hodinek Seiko 5 - Street Fighter. Limitovaná edice 9.999 kusů pro celý svět vznikla na motivy legendární počítačové bojovky, kterou fanoušci znají více než 30 let.Guliova uniforma majora US Air Force inspirovala vojenský vzor na číselníku hodinek a znak na6 ti hodinách. Psí známku nejlepšího kamaráda Charlieho Nashe, která jej doprovázela do každého souboje a dodávala mu sílu, najdete na 9 ti hodinách. Jeho povel pro speciální pohyb je“ Sonic boom“.

Postava GUILE - Model s Guileem, klidným a rozvážným, ale horkokrevným bojovníkem, se vyznačuje vojenským designem. Celé hodinky představují atmosféru tvrdého bojovníka, který bojuje za mír ve své zemi jako major letectva Spojených států.

Průměr ocelového pouzdra je 42,5 mm, výška 13,4 mm. Voděodolnost hodinek je 10 ATM.  Luneta je jednosměrně otočná, na zadním víčku je vygravírované výrobní číslo hodinek. Použitý strojek je z vlastní produkce značky Seiko s označením 4R36.

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.