Kód: SRPF20K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPF20K1 KEN Model - Limitovaná edice 9.999 kusů

Neohodnoceno
11 990 Kč
Na dotaz

Očekávaná limitovaná edice Street Fighter.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá, červená
Barva pouzdra: černá
Barva řemínku: červená
Funkce: datum, den v týdnu
Kalibr: Seiko 4R36
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 24
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42,5 mm
Řemínek: kožený, NATO strap - nylon
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní
Typ: dámské, pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: minerální tvrzené sklo
Položka byla vyprodána…

Očekávaná limitovaná edice automatických hodinek Seiko 5 - Street Fighter. Limitovaná edice 9.999 kusů pro celý svět vznikla na motivy legendární počítačové bojovky, kterou fanoušci znají více než 30 let.Kenův kostým a jeho blonďaté vlasy vyobrazuje červeno žlutá barva na pásku, lunetě i číselníku.Na rubu pásku natištěné logo jeho společnosti „Masters Foundation“ ukazuje jeho druhou tvář. Příkaz pro speciální pohyb „Shoryuken“ se nachází na zadní straně pouzdra.Postava KEN - Tyto hodinky vyjadřují odvážný bojový styl Kena, který je synem Masters Family a řídí jednu z předních amerických společností zvanou Masters Foundation. Tento model zachycuje vášeň a odhodlání Kena, který si klade za cíl dosáhnout nové vrcholy při výcviku společně s jeho spolužákem a nejlepším přítelem Ryu.Průměr ocelového pouzdra je 42,5 mm, výška 13,4 mm. Voděodolnost hodinek je 10 ATM.  Luneta je jednosměrně otočná, na zadním víčku je vygravírované výrobní číslo hodinek. Použitý strojek je z vlastní produkce značky Seiko s označením 4R36.

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.