Kód: SRPE43J1 | Značka: Seiko

SEIKO SRPE43J1

Neohodnoceno
11 790 Kč
Skladem

Elegantní mechanické hodinky Seiko SRPE43J1 Old Clock "Cocktail Time" inspirované broušenými koktejlovými sklenicemi.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: modrá
Funkce: datum
Kalibr: Seiko 4R35
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 23
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 38,5 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: hardlex
Styl: společenské
Typ: pánské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: minerální tvrzené sklo

Kolekce "Cocktail Time" nyní rozšiřuje svou nabídku o nové modely. Ty vás přenesou do světa mistrovského umění barmanského řemesla, s číselníky inspirovanými uměleckými koktejly v hluboké modré barvě. Gilošovaný číselník a kombinace klasických indexů s arabskými číslicemi tvoří neodolatelný design, který pohladí vaše smysly. Ponořte se do světa elegance a chuti s naší exkluzivní kolekcí hodinek z řady "Cocktail Time". Každý model je jedinečně inspirován ikonickým koktejlem a jeho barevným vyjádřením. Tato kolekce přináší nejen precizní design s jemným vzorem na ciferníku, ale také vytvořila nový standard špičkového hodinářství.

Za všechny modely vyniká Seiko SRPE43J1 s modrým číselníkem. Jeho povrch nápadně připomíná broušené sklenice pro koktejly, s indexy zasazenými do ciferníku inspirovaného etiketami likérů. Elegantní vteřinová ručka jako koktejlové míchátko jsou dokonalým vyjádřením mistrovského umění hodinářů.

Tato krása skrývá v sobě sílu mechanického strojku s automatickým nátahem 4R35. S 23 drahokamy a úžasnou rezervou chodu 41 hodin vám budou tyto hodinky spolehlivým průvodcem časem.

Díky klenutému sklíčku Hardlex si světlo hraje na strukturovaném povrchu číselníku ještě intenzivněji a podtrhuje jeho exkluzivitu. Ocelové pouzdro má průměr 38,5 mm, čímž se hodinky stávají skvělým doplňkem k jakémukoli elegantnímu oblečení. Nechybí ani ukazatel data s tmavým datovým věncem na pozici 3. hodiny.

Pro dokonalou pohodu přichází Seiko SRPE43J1 s kvalitním modrým koženým řemínkem, který zvyšuje jeho elegantní vzhled. S vodotěsností 50 m se můžete spolehnout na její výkon i v běžných situacích.

 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.