Kód: SRPE05K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPE05K1

Neohodnoceno
16 690 Kč
Skladem
Seiko Prospex Sea Automatic Diver's "King Turtle"

 

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: zelená
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: zelená
Funkce: datum, den v týdnu
Kalibr: Seiko 4R36
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 45 mm
Řemínek: kaučukový
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Typ: pánské
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: plné závitové víko
Potápěčské hodinky Seiko z řady prospex „Turtle“, neboli česky „želvy“.  Hodinky jsou mechanické s automatickým nátahem a rezerva chodu je 41 hodin. Oblíbené vlastnosti těchto potápěčských hodinek s voděodolností 200 metrů doplňuje typický tvar pouzdra "Turtle", lupa (tzv. kyklop) na datumovce a dni v týdnu, bohatá vrstva Lumibrite pro perfektní čitelnost pod vodní hladinou a silikonový pásek, který se snadno přizpůsobí zápěstí i při používání s potápěčskou neoprénovou kombinézou.
 

 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.