Kód: SRPC25K1 | Značka: Seiko

Seiko SRPC25K1

Neohodnoceno
12 390 Kč
Skladem

Potápěčské hodinky Seiko z řady Prospex.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum, den v týdnu
Kalibr: Seiko 4R36
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 44 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: plné závitové víko

Potápěčské hodinky Seiko z řady prospex "Turtle", neboli česky "želvy".  Model zaujme svým modrým provedení číselníku s efektem sunburst. Hodinky jsou mechanické s automatickým nátahem a rezerva chodu je 41 hodin. Korunka je šroubovací a vodotěsnost je 20 ATM (hodinky jsou tedy vhodné na plavání i potápění). Díky silné luminiscenci je čas snadno čitelný nejen v noci, ale i při ponoru do větší hloubky.  

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.