Kód: SPB121J1 | Značka: Seiko

Seiko SPB121J1

Neohodnoceno
20 400 Kč
Na dotaz
Hodinky Seiko Alpinist SPB121J1 z řady Prospex Land.

 

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: zelená
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: hnědá
Funkce: datum
Kalibr: Seiko 6R35
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 39,5 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní, společenské
Typ: pánské
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Položka byla vyprodána…
Hodinky Seiko Alpinist SPB121J1 z řady Prospex Land jsou alternativou k modelu Seiko SARB017, který není dostupný pro evropský trh. Ocelové pouzdro hodinek Seiko SPB121J1 je doplněno hnědým koženým řemínkem se vzorem krokodýla. Zelený číselník se zlatými indexy a ručkami je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem, které je vysoce odolné proti poškrábání. Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje silná luminiscence na ručkách hodinek a bodech u indexů. Hodinky disponují ukazatelem data, obousměrně otočnou kompasovou lunetou, která je ovladatelná korunkou u 4. hodiny. V hodinkách je uložen je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 6R35, který má rezervu chodu 70 hodin. Díky průhlednému víku můžete sledovat chod strojku. Voděodolnost 200 m (20 ATM) je podpořena šroubovací korunkou.
 

 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.