Kód: SNQ155P1 | Značka: Seiko

Seiko SNQ155P1

Neohodnoceno
10 590 Kč
Skladem

Pánské hodinky Seiko s funkcí věčného kalendáře.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: bílá, stříbrná
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum, věčný kalendář
Kalibr: Seiko 6A32
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: quartz / bateriový
Průměr pouzdra: 41,5 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní, společenské
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: kovové dýnko

Pánské hodinky Seiko SNQ155P1 z řady Premier. Jedná se o analogové quartzové hodinky. Hodinky Seiko SNQ155P1 mají také funkci věčného kalendáře. Díky tomu budete mít vždy správně nastavené datum.Pouzdro i tah je z nerezové oceli 316 L. Průměr pouzdra je 41,5 mm, sklíčko je hardlex. Voděodolnost těchto hodinek je 10 ATM. 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.