Kód: SNP141P1 | Značka: Seiko

Seiko SNP141P1

Neohodnoceno
22 300 Kč
Na dotaz

Pásnké hodinky Seiko s dobíjením kondenzátoru pomocí rotoru - systém Kinetic a s funkcí věčného kalendáře.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: 24 hodinový čas, datum, měsíc, věčný kalendář
Kalibr: Seiko 5M85
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: kinetický
Průměr pouzdra: 43 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní, společenské
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: kovové dýnko
Položka byla vyprodána…

Pánské hodinky Seiko SNP141P1 z řady Premier poháněné systémem kinetic. Jedná se o analogové quartzové hodinky vybavené technologií Kinetic vyvinutou výrobcem SEIKO. Tato technologie generuje elektrickou energii k pohánění hodinek z pohybů Vašeho těla a ukládá ji v nabíjecí baterii, která tak nevyžaduje pravidelnou výměnu.Za účelem úspory uložení elektrické energie hodinky přibližně 24 hodin poté, co jsou sundányze zápěstí, automaticky vstoupí do úsporného režimu, při kterém se nehýbou ručky. Poté s nimi stačí jen párkrát zahýbat a čas se automaticky sám nastaví.Hodinky Seiko SNP139P1 mají také funkci věčného kalendáře a to až do roku 2100. Díky tomu budete mít vždy správně nastavené datum.Další funkce jsou: ukazatel měsíce, 24 hodinové zobrazení času a indikátor přestupného roku.Pouzdro i tah je z nerezové oceli 316 L. Průměr pouzdra je 43 mm, sklíčko je safírové. Voděodolnost těchto hodinek je 10 ATM. 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.