Kód: SNE439P1 | Značka: Seiko

Seiko SNE439P1

Neohodnoceno
8 390 Kč
Skladem

Potápěčské hodinky Seiko SNE439P1 se solárním pohonem z řady Prospex patří mezi nejklasičtější a nejoblíbenější potápky značky Seiko.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: černá
Funkce: datum
Kalibr: Seiko V157
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: solární
Průměr pouzdra: 44 mm
Řemínek: kaučukový
Sklíčko: hardlex
Styl: sportovní
Typ: pánské
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: kovové dýnko

Potápěčské hodinky Seiko SNE439P1 se solárním pohonem z řady Prospex patří mezi nejklasičtější a nejoblíbenější potápky značky Seiko. Díky svým špičkovým uživatelským vlastnostem a příznivé ceně. Hodinky jsou vybaveny tradiční otočnou lunetou pro měření doby ponoru, indexy a ručky jsou pokryty silně luminiscenční barvou Lumibrite, strojek disponuje funkcí tzv. hackingu (zastavení vteřinovky při vytažení korunky). Šroubovací korunka zajišťuje vodotěsnost 20 ATM. Ideální hodinky pro všechny vyznavače potápění i dalších vodních sportů. Otočná luneta v barevné kombinaci “pepsi” dodává hodinkám na atraktivnosti. 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.