Kód: SRPE39K1 | Značka: Seiko

Seiko SAVE THE OCEAN SRPE39K1 - "Turtle"

Neohodnoceno
16 790 Kč
Na dotaz

Speciální edice Seiko Save the Ocean ve verzi "Turtle"

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum, den v týdnu
Kalibr: Seiko 4R36
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 24
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 45 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Voděodolnost: 20 ATM
Zadní strana: plné závitové víko
Položka byla vyprodána…

Speciální edice Seiko Save the Ocean v provedení Seiko Prospex "Turtle".  Model zaujme svým modrým provedení číselníku, který má navozovat dojem vody v oceánu a  najdete na něm vyobrazeny manty obrovské. Z každého prodaného modelu z této speciální edice jde část zisku na ochranu oceánů.Hodinky jsou mechanické s automatickým nátahem a rezerva chodu je 41hodin. Nově jsou hodinky osazeny safírovým sklem s vnitřní antireflexní vrstvou. Jednosměrně otočná luneta je keramická.  Korunka je šroubovací a vodotěsnost je 20 ATM (hodinky jsou tedy vhodné na plavání i potápění). 

Japonská hodinková značka Seiko, založená roku 1881. Hodinky Seiko používají výhradně své vlastní strojky a technologie. Najdete zde širokou řadu hodinek od technologie Quartz, přes mechanické hodinky, automaty, až po speciality firmy Seiko jako jsou hodinky s technologií Kinetic nebo Solar. Vrcholem nabídky jsou hodinky z řady Astron – řízené pomocí GPS.

Tradičně se značka Seiko vrací i do své bohaté minulosti a přivádí na trh reedice nebo nové varianty klasických historických modelů. V nabídce tedy stále najdete speciální potápěčské „Želvy“, „Tuňáky“, sportovní „Samuraje“, „5“ nebo „Sumo“, či čisté retro“Helmet“ neboli „helmy“.

Významná je i spolupráce s asociací profesionálních instruktorů potápění – PADI, jejichž logo propůjčují jen pečlivě vybraným modelům, které jsou dostupné v limitovaných edicích.