Kód: 38-893-326-00-1/04 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM UK 40 Q - Univerzita Karlova

Neohodnoceno
17 900 Kč
Na dotaz

Speciální hodinky určené pouze pro absolventy Univerzity Karlovy.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: bílá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: hnědá
Funkce: datum
Kalibr: PRIM kalibr 38
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: quartz / bateriový
Průměr pouzdra: 40 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Šířka řemínku: 18 mm
Typ: dámské, pánské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: plné závitové víko
Položka byla vyprodána…

TRADIČNÍ…

Předměty, které máme spojené se studijním, nebo pracovním úspěchem nám obvykle tento významný okamžik připomínají celý život. Tradičním dárkem za dokončení vysokoškolského studia jsou proto již po několik desetiletí náramkové hodinky. Speciální edice absolventských hodinek UK je zdobena nejen znakem univerzity na dýnku, výjimečnost hodinek připomíná i písmeno „K“ (iniciála Karla IV.) na číselníku a stylizovaný znak UC (UNIVERSITAS CAROLINA) na vteřinové ručce.
 

…I OSOBITÝ DÁREK

Zadní víko se znakem Karlovy Univerzity je možné dle přání individualizovat jménem absolventa a datem ukončení studia, případně také ozdobit korunku monogramem. Pokud chcete, aby se i vašim blízkým při každém pohledu na zápěstí vybavil pozitivní zážitek a hrdost z dosažení významného životního milníku, zvolte pro ně jako odměnu za studijní úsilí tradiční české hodinky PRIM.
 

PRIM UK

Elegantní pouzdro ukrývá buď mechanický strojek vyrobený v naší novoměstské manufaktuře, nebo kvalitní švýcarský bateriový strojek. Vždy záleží na preferenci zákazníka, který typ strojku mu více vyhovuje. Také díky čistému designu číselníku se jedná o vzhledově nadčasové hodinky, které se hodí pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti.
 
Speciální hodinky určené pouze pro absolventy.
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.