Kód: 77-015-455-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM TYCHO BRAHE II

Neohodnoceno
99 000 Kč
Na dotaz
Působivé hodinky Tycho Brahe byly inspirovány osobností významného astrologa, neodmyslitelně spjatého s dvorem císaře Rudolfa II. Inspirace hvězdnou oblohou je patrná zejména na designu číselníku a také přidaných funkcích. Jednotlivé subčíselníky zobrazují nejen čas v režimu 12 a 24 hodin, sekundy, stopky, datum a den v týdnu, ale také měsíční fázi. Leštěné pouzdro je osazeno konvexním safírovým sklem s antireflexní úpravou.
Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: černá, stříbrná
Funkce: 24 hodinový čas, datum, den v týdnu, měsíc, měsíční fáze
Kalibr: kalibr 77.51 ETA - Valjoux
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42 mm
Řemínek: aligátoří kůže, kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Šířka řemínku: 22 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Položka byla vyprodána…
Působivé hodinky Tycho Brahe jsou vhodné pro příznivce komplikovanějších modelů s více funkcemi. Hodinky byly inspirovány osobností významného astrologa, neodmyslitelně spjatého s dvorem císaře Rudolfa II. Inspirace hvězdnou oblohou je patrná zejména na designu číselníku a také přidaných funkcích. Jednotlivé subčíselníky zobrazují čas v režimu 12 a 24 hodin, dále ukazují sekundy, datum, den v týdnu a měsíční fázi. Hodinky mají též stopky.Leštěné pouzdro je osazeno konvexním safírovým sklem s antireflexní úpravou. Závitové víko s těsněním je individualizováno frézovaným popisem, výrobním číslem a osazeno safírovým sklem. Průhledné zadní víko umožňuje pohled na customizovaný mechanický švýcarský strojek s automatickým nátahem. Korunka je utěsněna dvěma O-kroužky a může být doplněna o ručně rytý monogram. Zvolit je možné stříbrný nebo černý číselník. Černá či bílá arabská čísla a body u čísel 12, 3, 6, 9 jsou vykryty luminiscenční barvou, stejně jako pozlacené ručky.Pokud je Vaším přáním mít unikátní hodinky vyrobené pouze pro Vás, nabízíme možnost individualizace. Hodinky je možné na přání vyrobit z drahých kovů, ať už se jedná o žluté, růžové, bílé zlato nebo platinu!
 
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.