Kód: 103-013-507-32-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM TRAKTOR L.E. (celozlaté provedení)

Neohodnoceno
419 000 Kč
Vyprodáno

Limitovaná edice PRIM TRAKTOR v exkluzivním celozlatém provedení.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: bílá
Barva pouzdra: žluté zlato
Barva řemínku: černá
Kalibr: PRIM kalibr 103
Limitovaná edice: ano
Materiál pouzdra: zlato 18k
Pohon strojku: mechanický s ručním nátahem
Průměr pouzdra: 40 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové
Styl: společenské
Šířka řemínku: 20 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: safírové sklo
Položka byla vyprodána…
 
Nově navržené pouzdro o průměru 40 mm umožnilo díky odlehčení a ztenčení okrajů použití safírového skla s větším poloměrem. Hodinky tak opticky působí větší, ale zároveň si uchovávají noblesu a lehkost. Kontrast broušených a leštěných ploch umožňuje ještě více vyniknout elegantním tvarům pouzdra.
Nezaměnitelný vzhled, charakteristický pro hodinky Traktor, dodává číselníku vložená kontrastní objímka vykrytá technologií HyCeram. Retro nádech modelu respektuje i použití in-house strojku PRIM s ručním nátahem a mimostřednou vteřinovou ručkou (subčíselníkem). Prosklené zadní víko nabízí průhled na strojek ozdobený netradičním detailem – typickým reliéfem otisku pneumatiky traktoru. Díky tomuto prvku, který odkazuje na název modelu, je i pohled na spodní stranu hodinek jedinečný.Součástí balení je speciálně vytvořená edice plechového modelu traktůrku na klíček od společnosti KOVAP, v jedinečném designu navrženém výhradně k této příležitosti. Exkluzivitu limitované edice umocňuje kožený řemínek, vyrobený pouze pro tento model mistrem svého řemesla Pavlem Matoušem.Limitovaná edice je vyrobena v celkovém počtu 100 kusů, ve třech samostatně číslovaných sériích. Vedle klasického provedení z nerezové oceli (číslo LE 1-80) je možné zvolit variantu bicolor se zlatým kroužkem a korunkou (číslo LE bicolor 1-10), nebo exkluzivní celozlaté provedení (číslo LE gold 1-10).
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.