Kód: 103-014-520-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM TRAKTOR 34 LE

1 hodnocení
105 000 Kč
Na dotaz

Limitovaná edice pro dámy se smyslem do detail. Tato verze bude vyrobena v počtu 30 kusů.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: bílá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: zelená
Kalibr: PRIM kalibr 103
Limitovaná edice: ano
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s ručním nátahem
Průměr pouzdra: 34 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové
Styl: společenské
Šířka řemínku: 18 mm
Typ: dámské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: safírové sklo
Položka byla vyprodána…
Nejvýraznějším prvkem designu limitované edice PRIM TRAKTOR 34 je bezpochyby propracovaný skládaný číselník. Kontrastní keramická objímka v atraktivní zelené barvě působivě vyniká na bílém podkladu. Elegantní vzhled hodinek je doladěn decentními zlacenými indexy a mimostřednou vteřinovou ručkou, typickou pro původní model. Nově navržené pouzdro o průměru 34 mm je svou velikostí a tvarem ideální pro každodenní nošení.

Zajímavé detaily najdeme také na spodní straně hodinek. Pod proskleným zadním víkem je ukrytý manufakturní strojek PRIM s ručním nátahem. Originálním prvkem je zdobení strojku drobným reliéfem, který připomíná otisk kola traktoru. Promyšlený design hodinek je dotažen k dokonalosti lahvově zeleným řemínkem z aligátoří kůže

Balení hodinek obsahuje také pečlivě zvolené stylové doplňky. Exkluzivní plnicí pero ze smaragdově zelené karelské břízy. Odstín dřeva je připraven pouze pro tento účel. Barevné provedení mechaniky pera je přizpůsobeno provedení pouzdra hodinek. Autorem těchto per je společnost Wood-factory z Jizerských hor. Dvě kožená pouzdra v temně zelené barvě z nejkvalitnější kůže zpracované v Toskánsku, prošité nejlepšími lněnými nitěmi. 100% ruční práce, pod kterou je podepsán ateliér Mairych Leather Art. Jedno bude chránit hodinky při vašich cestách, druhé je určeno plnicímu peru. 

Limitovaná edice PRIM TRAKTOR 34 je vyrobena v celkovém počtu 60 kusů, ve dvou samostatně číslovaných sériích. Můžete zvolit klasickou nerezovou ocel, nebo exkluzivní bicolor provedení se zlatým kroužkem a korunkou. Tato kombinace se skvěle páruje s ostatními šperky, páskem nebo zapínáním kabelky, které by podle nepsaného pravidla měly být z kovu téže barvy jako hodinky.

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.