Kód: 95-019-501-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM SPORT 38

Neohodnoceno
84 900 Kč
Na dotaz
Produktová řada PRIM SPORT 38 je inspirována klasickými sportovními hodinkami z přelomu 60. a 70. let minulého století.
Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: červená
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: červená
Kalibr: PRIM kalibr 95
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 22
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 38,8 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové cylindrické
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 20 mm
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Položka byla vyprodána…
Produktová řada PRIM SPORT 38 je inspirována klasickými sportovními hodinkami z přelomu 60. a 70. let minulého století. Díky použití moderních materiálů a konstrukčním vylepšením splňují však tyto hodinky i náročné požadavky současných zákazníků. Na první pohled zaujme nadčasový a zároveň originální design číselníku se zvýrazněným indexem na pozici 12. Otočná luneta s lumi bodem, vykrytá technologií HyCeram®, je poprvé v historii složena ze dvou barev. Nerezové pouzdro má v odkazu na původní design broušené boky a leštěný vrch. Prosklené zadní dýnko umožňuje průhled na manufakturní strojek PRIM kalibr 95 s automatickým nátahem.Díky menšímu průměru a nápaditým barevným kombinacím řadíme PRIM SPORT 38 mezi unisexové hodinky, které navíc umožňují nošení i k elegantnějšímu stylu oblečení. Jedná se o skutečně univerzální model pro všechny generace. Dřevěná krabička ukrývá kromě hodinek s koženým řemínkem, vyrobeným pro tento model Brašnářstvím Tlustý, také řemínek z kaučuku. Díky vodotěsnosti 10 ATM, kterou zajišťuje šroubovací korunka, můžete tedy hodinky bez obav využít i při pobytu ve vodě.Zákazníkům nabízíme unikátní možnost individuálních úprav. Pokud si nevyberete ze čtyř základních barevných variant, můžete si vytvořit vlastní, personalizované barevné kombinace číselníku, otočného kroužku a koženého řemínku. Neváhejte nás kontaktovat, naši zkušení zaměstnanci vám rádi pomohou vybrat nejvhodnější kombinaci a sladit model třeba i s hodinkami vašeho partnera.
 
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.