Kód: 93-005-413-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM SPHERE 40 EXCLUSIV

Neohodnoceno
89 900 Kč
Na dotaz

Tvůrci designu se nechali inspirovat jednoduchostí tvaru koule se sofistikovaným detailem v číselníku, kde jsou kameny tvarovány jako "sopečný útvar“ čímž hodinky získaly jedinečný a výjimečný design.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: bílá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: černá
Kalibr: PRIM kalibr 93
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s ručním nátahem
Průměr pouzdra: 40 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Šířka řemínku: 14 mm
Typ: dámské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Položka byla vyprodána…

Elegantní dámské hodinky zaujmou minimalistickým číselníkem s decentně použitými kameny. Jemné nerezové pouzdro si díky nápaditému řešení umístění korunky zachovalo lehkost i přes své větší rozměry. Tvůrci designu pouzdra ze Studia Olgoj Chorchoj se nechali inspirovat jednoduchostí geometrického tvaru koule a korunku částečně „zapustili“ do pouzdra.Safírové konvexní sklíčko umožňuje vyniknout českým granátům na číselníku, který navrhl Jiří Karásek ze Studia Marvil. Kameny na místě indexů vystupují na povrch v podobě připomínající sopečné útvary.Hodinky jsou osazeny naším manufakturním strojkem s ručním nátahem. Číselník je možné individualizovat použitím kamenů dle výběru zákazníka – se speciálními požadavky se na nás neváhejte obrátit.Hodinky PRIM Sphere svým moderním designem kladou důraz na nadčasovost, jež je pro vzhled náramkových hodinek PRIM charakteristická. Kvalita této kolekce byla potvrzena úspěchem v soutěži Czech Grand Design, pozornost návštěvníků si tyto hodinky získaly na výstavách užitého designu v České republice i ve světě.

 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.