Kód: 73-144-510-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM POTÁPKY LE

Neohodnoceno
55 000 Kč
Na dotaz

Přehledné, odolné, skvěle čitelné i v náročných podmínkách. Zároveň však atraktivní také pro denní nošení. Hodinky, které nesundáte z ruky.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: modrá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: modrá
Funkce: datum
Limitovaná edice: ano
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 43 mm
Řemínek: kaučukový
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: plné s popisem limitované edice
Položka byla vyprodána…
Odolné potápěčské hodinky, na které se můžete spolehnout za každých okolností. Otočnou lunetu zdobí drážkování, typické pro uzávěr láhve se stlačeným vzduchem. Kroužek se otáčí pouze proti směru chodu hodinových ruček. Přesně tak to má u potápěčských hodinek být, pro případ, že o ně neúmyslně zavadíte. Protože čas hraje při pobytu pod vodou zásadní roli.Přehledný perforovaný číselník je stejně jako otočná luneta skvěle čitelný díky luminiscenčnímu HyCeram® s mimořádně vysokou intenzitou svítivosti. Přehled tak neztratíte ani v těch nejnáročnějších podmínkách. Robustní broušené pouzdro, které při pohledu z boku připomíná siluetu lodního šroubu, bezpečně chrání kvalitní švýcarský strojek značky ETA. Na designu se podílel společně s konstrukčním týmem z ELTON hodinářská designér Lukáš Taneček.Design hodinek je laděn do modré barvy. Její odstíny přecházejí z tmavých až po světlé, jako když z temných hlubin stoupáte k hladině. Číselník zdobí stylizovaná potápěčská vlajka. Kaučukový řemínek s motýlovou sponou je ideální i pro delší pobyt ve vodě. Reliéfní datumové okno je netradičně umístěno na šesté hodině.Dominantu zadního víka tvoří laserem vygravírovaný reliéf Hranické propasti. Je nejen nejhlubší propastí České republiky, ale také nejhlubší zatopenou propastí světa. Jejího dna se dodnes nepodařilo dosáhnout. Je ojedinělá, výjimečná, nepokořená. Symbolizuje tajemství i každodenní výzvy. Přijmete je?Balení hodinek je stejně nápadité jako netradiční. Vodotěsný kufr hodinky bezpečně uschová v době, kdy nebudou zdobit vaše zápěstí. To ale jistě nebude často. PRIM POTÁPKY nemusíte odložit ani na souši. Díky atraktivnímu a odvážnému designu i spolehlivému chodu se s nimi budete cítit jako ryba ve vodě v každé situaci.
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.