Kód: 95-022-515-80-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM ORLÍK 38 D LE

Neohodnoceno
175 000 Kč
Skladem
PRIM ORLÍK. Legenda, která probouzí vášeň, hrdost i nadšení. Legenda, která po desetiletí patřila do mužského světa. Nastal čas na změnu. Na boření stereotypů a překročení hranic. Navrhli a vyrobili jsme první Orlíky určené pro dámy. Limitovaná edice v počtu 60 kusů.
Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: černá
Barva řemínku: černá
Kalibr: PRIM kalibr 95
Materiál pouzdra: nerezová ocel, zlato 18k
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 38 mm
Řemínek: aligátoří kůže, kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: sportovní, společenské
Šířka řemínku: 20 mm
Typ: dámské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
První model ORLÍK, který byl navržen a vyroben přímo pro dámy. Hodinkám vévodí nadčasová kombinace elegantní černé s detaily z růžového zlata. Díky skládanému skeletonovanému číselníku se podařilo docílit působivého kontrastního efektu. Subtilní nápis Orlík, netradičně vyvedený oblým ručně psaným fontem, dodává číselníku křehkost. Z temně černého pouzdra vystupuje leštěná luneta z růžového zlata. Minimalistický design se hodí pro každou příležitost. Na dámském zápěstí působí neodolatelně, atraktivně a nepřehlédnutelně. V kanceláři i v divadle, na procházce i ve městě.Hodinky jsme vyladili tak, aby byly dokonalé ze všech úhlů. Bok pouzdra zdobí původní znak modelu ORLÍK. Zadní strana odhalí pohled na strojek s atraktivní povrchovou úpravou z růžového zlata. Korunka má tvar piktogramu, inspirovaného Novoměstskými oblouky. S hrdostí tak dáte světu najevo, že vaše zápěstí zdobí hodinky vyrobené v nejstarší české hodinářské manufaktuře.Výjimečné je také balení dámských Orlíků. Elegantní kožené pouzdro bezpečně ochrání hodinky i na cestách. Exkluzivní vzhled modelu doplňuje náramek, který zdobí piktogram z růžového zlata. Skvěle bude vypadat v kombinaci s hodinkami, nosit ho ale můžete i samostatně. Dopřejte si pocit luxusu a oslavte umění českých hodinářských mistrů.Na designu se podílel společně s konstrukčním týmem z ELTON hodinářská designér Lukáš Taneček. 
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.