Kód: 98-230-446-42-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM ORLÍK 2022 LE

Neohodnoceno
90 000 Kč
Vyprodáno
Edice není omezena počtem kusů, její exkluzivita spočívá v tom, že objednat bude možné tyto hodinky pouze do konce roku 2022.
Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá, šedá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: hnědá
Kalibr: Prim kalibr 98.01
Materiál pouzdra: titan
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 42 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Položka byla vyprodána…
 
Legenda jménem ORLÍKPíše se rok 1963. Závod na výrobu náramkových hodinek v Novém Městě nad Metují funguje už 14 let. Úspěšně zvládl první kroky a značka PRIM má své pevné místo na domácím trhu. Je čas na nové výzvy. S úkolem, se kterým se budou muset novoměstští hodináři nyní poprat, přichází tehdejší armáda. Nikdo zatím netuší, že hodinky, které mají být vyrobeny pro vojenské potápěče, se stanou opravdovou hodinářskou ikonou. Dostanou jméno ORLÍK.Model, který nestárneZnamená více než „jen“ hodinky. Je příběhem, ke kterému rádi přidáváme další kapitoly. Speciální edice PRIM ORLÍK 2022 je tou nejnovější. Designu dominuje elegantní šedá, minimalismus ozvláštňují detaily v kombinaci bílé, modré a červené. Titanové pouzdro klasických tvarů je mimořádně komfortní na nošení. Antracitový číselník bez datumového okna je poctou historickému modelu. Na pozadí broušeného titanu působivě vyniká otočný kroužek s povrchovou DLC úpravou.Víc než tradiceKorunku zdobí stylizovaný lipový list. Lípa je českým národním stromem. Je krásná, hrdá a po staletí chrání naše domovy. Symbolika, která pro nás hodně znamená. Proto jsme ji zvěčnili na těchto výjimečných hodinkách. A nejen to. Během roku 2022 zasadíme 22 lipových stromků. V okolí Nového Města nad Metují, kde máme sídlo již 73 let, tak vyroste nová alej.S vášní pro hodinkyAmbasadorem hodinek se stal český herec Hynek Čermák. Orlíky jsou pro něj srdeční záležitostí. „Hodinky jsou moje vášeň. PRIM Orlík jsou navíc hodinky, o kterých jsem si celý život říkal, že si je jednou pořídím. Proč je rád nosím? Mají jednu obrovskou výhodu. Nikdy s nimi nebudu mít pocit, že mám na ruce kýč.“Edice není omezena počtem kusů, její exkluzivita spočívá v tom, že objednat bude možné tyto hodinky pouze do konce roku 2022.
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.