Kód: 98-232-379-80-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM NAGANO LE

Neohodnoceno
250 000 Kč
Vyprodáno

Exkluzivní edice, která čítá pouhých 25 kusů hodinek, připomíná historický úspěch českého hokeje.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: černá
Barva řemínku: černá
Kalibr: Prim kalibr 98.01
Materiál pouzdra: titan
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 45 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: plné závitové víko
Položka byla vyprodána…

EXKLUZIVNÍ EDICE PŘIPOMÍNÁ HISTORICKÝ ÚSPĚCH NÁRODNÍHO HOKEJE

Hokejisté v japonském Naganu a miliony fanoušků doma, v barech a na náměstích. Nadšený komentátor a výsledek, který vyvolal obří emoce. Naši si z hokejové události roku odvezli zlatou medaili. V Česku se na zaplněných náměstích objímaly a hlasitě skandovaly tisíce lidí.

Psal se rok 1998 a probíhající sportovní svátek provázela neopakovatelná atmosféra. Vzrušení a hrdost gradovaly s každým dalším vítězstvím, které „zlaté hochy“ posunovalo na vysněný hokejový vrchol. Právě tato unikátní atmosféra a historický úspěch národního hokeje se stal inspirací pro vytvoření luxusní 25 kusové edice. Symbolika výjimečných hodinek odkazuje na vítězný okamžik, jak jej prožívali hráči i hokejoví fanoušci.

Výjimečná limitovaná edice je připomínkou jedné z největších událostí českého sportu. Zlatý turnaj v japonském Naganu znamenal pro náš tým velkolepý návrat na špičku světového hokeje. Pro tuto unikátní příležitost jsme se rozhodli pro neobvyklé bicolor provedení klasického sportovního designu v exkluzivní kombinaci zlata a titanu. Zlatá otočná luneta, korunka i ručky vytvářejí působivý kontrast k černému číselníku a masivnímu matnému pouzdru z titanu. Na boku pouzdra je vyfrézované jméno města Nagano v japonštině.

Zadní víko hodinek zdobí vložená zlatá mince. Kompletní jména hokejových hrdinů sportovního úspěchu by se na hodinky nevešla, designéři je tedy symbolicky nahradili čísly všech 23 českých hráčů po obvodu víka. Nesmí samozřejmě chybět ani název místa, které se zapsalo do historie fanoušků hokeje NAGANO. Nechybí legendární pokřik „Hoši, děkujem!" který rezonoval českým národem ještě dlouho po návratu hokejistů domů.

Hodinky jsou osazeny manufakturním strojkem PRIM kalibr 98.01 s automatickým nátahem.

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.