Kód: 73-145-521-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM MAGDALENA LE

Neohodnoceno
49 900 Kč
Na dotaz

Hodinky PRIM MAGDALENA LE jsou dárkem všem ženám, které se nebojí zaujmout a vystoupit z davu. 

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: červená
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: červená
Kalibr: PRIM kalibr 73
Limitovaná edice: ano
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 36 mm
Řemínek: aligátoří kůže, kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Typ: dámské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Položka byla vyprodána…

Při vytváření edice s netradičním názvem PRIM Magdalena jsme se nechali inspirovat historií města, které již více než 70 let domovem českých hodinek PRIM. Založení Nového Města nad Metují inicioval český šlechtic Jan Černčický z Kácova. Hodinky nesou jméno jeho ženy Magdaleny a jsou tak poctou tradičnímu „městu hodinek“, jak se Novému Městu často přezdívá.

Nejvýraznějším prvkem těchto noblesních dámských hodinek je bezesporu barva. Červená je symbolem vášně, lásky, síly i životní energie. Přitahuje pozornost okolí, a proto okouzlí každou ženu, která se nebojí zaujmout. Čas na elegantním číselníku ukazují římské číslice. Právě takové se používaly na věžních hodinách za dob Magdaleny Černčické. Řemínek z kůže aligátora je stejně jako číselník v jasně červené barvě. Hodinky jsou osazeny švýcarským mechanickým strojkem ETA s automatickým nátahem. Zadní víko bylo našimi designéry navrženo tak, aby poskytovalo dostatek prostoru pro osobní vzkaz nebo vyznání. 

Číslovaná edice hodinek PRIM Magdalena zahajuje novou tradici. Každý rok se ponese v jiné barvě, a to znamená, že tento model máte možnost objednat jen do konce roku 2023. 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.