Kód: 95-666-504-54-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM MACH DAMAŠEK LE

Neohodnoceno
220 000 Kč
Skladem

Detaily limitky PRIM MACH Damašek odkazují na inspiraci leteckým stylem. Hodinky, které na první pohled zaujmou výrazným designem, na ten druhý pak zcela výjimečnými vlastnostmi.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: černá, šedá
Barva řemínku: černá
Kalibr: PRIM kalibr 95
Limitovaná edice: ano
Materiál pouzdra: titan, damašek
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 46 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 22 mm
Voděodolnost: 10 ATM
Zadní strana: plné s popisem limitované edice

Hodinky, vyrobené z materiálu, který je světovým unikátem. Žádná jiná hodinářská firma dosud nepoužila materiál, který má přímo v sobě obsažený symbol nebo logo své značky. Grafický symbol našich hodinek PRIM – piktogram Novoměstských oblouků - je vtisknut přímo ve struktuře originálního materiálu z dílny libereckých mágů Futuron Forge.

Z titanovo – zirkonového damaškového kompozitu jsme v novoměstské manufaktuře vytvořili robustní pouzdro výrazných tvarů, které umožňuje vyniknout působivé struktuře tohoto materiálu. Na větší ploše je v jedinečné kresbě patrný obrys piktogramu, symbolu tradičních primek. Materiál vyvinula společnost Futuron Forge přímo pro ELTON hodinářská a najdete ho tedy pouze na hodinkách PRIM z Nového Města nad Metují. Atraktivní materiál je nejen mimořádně odolný, ale také velmi náročný na zpracování. I díky tomu je tato padesátikusová limitovaná edice unikátní.

Detaily hodinek odkazují na inspiraci leteckým stylem. Přehledný číselník s výraznými indexy a dvoubarevnou luminiscencí je dokonale čitelný v každé situaci. Symbolický je také název, který označuje jednotku nadzvukové rychlosti. PRIM MACH DAMAŠEK je model, který na první pohled zaujme výrazným designem, na ten druhý pak zcela výjimečnými vlastnostmi. Hodinky pro ty, kdo se nedrží při zemi.

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.