Kód: 73-127-300-80-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM LINEA BRILIANT 36 A

Neohodnoceno
95 000 Kč
Skladem

Novinka od jediného českého výrobce hodinek PRIM, společnosti ELTON hodinářská, je určena zejména pro ženy, které rády spojují eleganci a ženskost s praktičností.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: bílá, stříbrná
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: stříbrná
Funkce: datum
Kalibr: PRIM kalibr 73
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Počet kamenů: 25
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 36 mm
Řemínek: nerezová ocel
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Šířka řemínku: 18 mm
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Dámské hodinky Linea Briliant z řady PRIM Automatic nejsou jen časoměřičem, ale také nádherným šperkem pro každou příležitost. Nerezové pouzdro klasického tvaru a minimalistický číselník ozvláštnili designéři působivými detaily.Nádech luxusu dodává hodinkám kroužek z růžového zlata, ze stejného materiálu je vyrobena korunka a ucelený design doplňují zlacené ručky.Elegantní vzhled pak umocňuje dvanáct briliantů, které decentně zdobí číselník.Hodinky jsou osazeny švýcarským mechanickým strojkem s automatickým nátahem. Ostatní komponenty hodinek, jako je pouzdro, korunka, ručky nebo číselník, byly vyrobeny v novoměstské manufaktuře společnosti ELTON hodinářská. Nadčasový design hodinek dotváří elegantní kovový tah.Novinka od jediného českého výrobce hodinek PRIM, společnosti ELTON hodinářská, je určena zejména pro ženy, které rády spojují eleganci a ženskost s praktičností.
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.