Kód: 93-189-505-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM ICONIC L.E.

Neohodnoceno
79 000 Kč
Na dotaz

Noblesní společenské hodinky s nadčasovým designem zaujmou kombinací minimalistických tvarů pouzdra a nápaditého číselníku. Limitovaná edice 40 kusů.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: perleť, stříbrná
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: šedá
Kalibr: PRIM kalibr 93
Limitovaná edice: ano
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s ručním nátahem
Průměr pouzdra: 36 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Typ: dámské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: prosklené závitové
Položka byla vyprodána…
Limitovaná edice PRIM ICONIC vzešla ze spolupráce naší společnosti s modelkou a herečkou Taťánou Gregor Brzobohatou. Noblesní společenské hodinky s nadčasovým designem zaujmou kombinací minimalistických tvarů pouzdra a nápaditého číselníku. Obrysy korunky i další detaily decentně odkazují na tvar korunky Miss World. Právě tento titul získala Taťána v roce 2006 jako jediná Češka v historii soutěže.Pro číselník zvolili naši designéři keramiku v dekoru perleti s decentním leskem, který mistrně využívá lomu světla. Číselník je ručně vyrobený, každý kus je tedy jedinečný. Na místě indexu 3 upoutá pozornost další zajímavý prvek. Trojku nahrazuje římská číslice XV, jako připomínka 15 let od zvolení Taťány Gregor Brzobohaté Miss ČR a Miss World. Díky zeštíhlenému pouzdru evokuje vzhled hodinek křehkost, čistotu a ryzí eleganci. Tento dojem podporuje také speciálně navržený řemínek z dílny brašnáře Pavla Matouše.Číslovaná limitovaná edice má celkem padesát kusů. Čtyřicet kusů s pouzdrem z nerezové oceli doplňuje desítka exkluzivních hodinek ve verzi bicolor, tedy kombinace nerezu a růžového zlata.Hodinky pohání mechanický strojek PRIM s ručním nátahem, u bicolor varianty navíc zlacený růžovým zlatem.
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.