Kód: 39-798-419-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM CYLINDER 40

Neohodnoceno
19 900 Kč
Skladem

Studio Olgoj Chorchoj, tvůrce designu hodinek PRIM Cylinder, ve své více než patnáctileté historii realizovalo řadu unikátních návrhů z různých oblastí industriálního designu a architektury. Jejich výrobky vystavují a prodávají renomované galerie po celém světě.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: černá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: černá
Kalibr: kalibr 39
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: quartz / bateriový
Průměr pouzdra: 40 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Šířka řemínku: 20 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: plné závitové víko

Pánské hodinky moderního vzhledu jsou určeny pro muže, kteří nepodléhají chvilkovým módním trendům a oceňují minimalistický a nadčasový design. Nápaditý tvar pouzdra i korunky navrhli designéři ze Studia Olgoj Chorchoj, jehož typickým rukopisem je jednoduché tvarosloví a funkčnost. Tvůrci se inspirovali industriální technologií obrábění z masivního materiálu, která se v novoměstské manufaktuře používá při výrobě hodinek PRIM.Nerezové pouzdro působí díky výraznému zahloubení číselníku lehce a elegantně. S pouzdrem koresponduje i číselník s výraznými kontrastními ručkami. Hodinky jsou vhodné pro všechny příležitosti a jejich vzhled lze na přání zákazníka doladit individuální volbou řemínku nebo luminiscencí ruček.Hodinky svým designem kladou důraz na nadčasovost, jež je pro vzhled náramkových hodinek PRIM charakteristická. Kvalita této kolekce byla potvrzena úspěchem v soutěži Czech Grand Design, pozornost návštěvníků si hodinky získaly na výstavách užitého designu v České republice i ve světě.

 
 
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.