Kód: 39-827-514-00-1/08 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM BERUŠKY 32 Q

Neohodnoceno
11 900 Kč
Skladem

Inspirací pro primárně dětský model se staly oblíbené hodinky z počátku 70. let. Díky jejich charakteristickému vzhledu se jim začalo říkat Berušky.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: hnědá, oranžová
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: modrá
Kalibr: PRIM kalibr 39
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: quartz / bateriový
Průměr pouzdra: 32 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Šířka řemínku: 16 mm
Typ: dámské, dětské
Voděodolnost: 3 ATM
Zadní strana: plné závitové víko
Inspirací pro primárně dětský model se staly oblíbené hodinky z počátku 70. let. Díky jejich charakteristickému vzhledu se jim začalo říkat Berušky.Na první hodinky se nezapomíná. Proto jsme PRIM BERUŠKY navrhli tak, aby se jejich každodenní nošení stalo radostí. Díky přehlednému číselníku se bude dobře určovat čas i menším dětem. Pohodlný kožený řemínek se snadno zapíná a safírové sklo je odolné proti poškrábání i drobným nehodám. Lehké pouzdro z nejkvalitnější nerezové oceli je ideální pro citlivou dětskou kůži.Hodinky jsou k dostání v různých barevných variacích. Výrazné odstíny se střídají s tlumenějším pastelem. Hravý design s nádechem nostalgie bude slušet nejen dětem, radost jistě BERUŠKY udělají i dámám.
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.