Kód: 39-850-445-00-1 | Značka: Prim Manufacture 1949

PRIM BEA 41 Q

Neohodnoceno
14 900 Kč
Skladem

V základní linii Beata Rajská s Lenkou Súkupovou vytvořily kolekci náramkových unisexových hodinek BEA. Jejich tvar (pouzdro) připomíná zvětšenou mašli, což je symbol, který paní Rajská velice často používá ve svých modelech.

Kategorie: Dámské hodinky
Barva ciferníku: šedá
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: bílá
Kalibr: PRIM kalibr 38
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: quartz / bateriový
Průměr pouzdra: 41 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové konvexní
Styl: společenské
Šířka řemínku: 20 mm
Typ: dámské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: plné závitové víko

DESIGN

V základní linii Beata Rajská s Lenkou Súkupovou vytvořily kolekci náramkových unisexových hodinek BEA.Jejich tvar (pouzdro) připomíná zvětšenou mašli, což je symbol, který paní Rajská velice často používá ve svých modelech.

ČÍSELNÍK

Číselník zaujme symboly čtyř ročních období v bílém a zeleném tisku (jaro, léto, podzim, zima).Podklad číselníku je tvořen strukturou látky pepito, která je častým motivem kolekce Beaty Rajské.
 
 

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další „bezejmenné“ zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.