Kód: 205 | Značka: Dietrich

Dietrich O.Time-3

Neohodnoceno
29 900 Kč
Na dotaz

Výrazné designové hodinky značky Dietrich s vysokou kvalitou zpracování.

Kategorie: Pánské hodinky
Barva ciferníku: stříbrná
Barva pouzdra: stříbrná
Barva řemínku: černá
Funkce: průhled na setrvačku
Kalibr: Miyota
Materiál pouzdra: nerezová ocel
Pohon strojku: mechanický s automatickým nátahem
Průměr pouzdra: 46 mm
Řemínek: kožený
Sklíčko: safírové
Styl: sportovní
Šířka řemínku: 24 mm
Typ: pánské
Voděodolnost: 5 ATM
Zadní strana: kovové dýnko
Položka byla vyprodána…

Výrazné designové hodinky značky Dietrich. Hodinky mají mechanický strojek s automatickým nátahem (Miyota 82-S-7). Průměr pouzdra (materiál pouzdra je nerezová ocel 316L) je 46 mm, výška je 13,7 mm. Použité sklíčko je safírové. Odolnost hodinek je 5 ATM. Jedná se o nádherné designové hodinky s vysokou kvalitou zpracování. Součástí balení jsou dva pásky, zákazník má následně možnost si vybrat z velmi široké nabídky dalších pásků, jejichž výměna je u hodinek značky Dietrich velmi rychlá a jednoduchá. https://www.youtube.com/watch?v=sxNy5VHUlS4  

Od roku 1993 vytváří a vyvíjí Emmanuel DIETRICH náramkové hodinky pro nejznámějších hodinářské značky.
Původem designér, který k designu uplatňuje svůj specifický přístup (pátrání po dokonalé rovnováze mezi estetikou a praktičnosti) se rozhodl založit svou vlastní hodinářskou značku Dietrich v roce 2010.

Firma sídlí v srdci Švýcarska, v blízkosti pulsující metropole Curychu.  DIETRICH navrhuje jedinečné časomíry, ať už jde o design, funkce, výrobu a nebo výběr materiálů.

„Vždycky jsem považoval hodinky za prodloužení lidského těla. Živá přítomnost na zápěstí, delikátní orgán, který měří čas.
Jejich mechanický pohyb odráží impulzy tlukotu srdce, jejich drobné součástky se pohybují v klidu s klidnou pravidelností. Je to živý, uklidňující objekt, který nás doplňuje a spojuje nás dohromady v době, kterou sdílíme. Vždycky jsem snil o časomíře stvořené k obrazu lidského těla, která je bude doplňovat, silně, přesto jemně, v komplexu jedinečnosti. Jako malý organismus, teplý společník se kterým se chceme jemně mazlit. “

Značka razí myšlenku „Organic Time“ – tvary vychází z přírody. Velmi zajímavý je i koncept pásků – pásek se dá velmi snadno pod pouzdrem protáhnout, jeho výměna je neskutečně rychlá a snadná. Při nákupu hodinek Dietrich dostáváte dva kusy pásku, výrobce nabízí následně velmi širokou řadu pásků, který si k hodinkám můžete dokoupit a tedy si je sobě přizpůsobit.